• SKŁAD RADY RODZICÓW

        • SKŁAD   RADY   RODZICÓW

          w Szkole Podstawowej w Bożem

          rok szkolny 2019/2020

           

          1.  

          Przewodnicząca/y

          JOANNA OSTASZEWSKA

          1.  

          Wiceprzewodn.

          IZABELA DOBROWOLSKA

          1.  

          Skarbnik

          DANUTA BIERCEWICZ

          1.  

          Sekretarz

          SYLWIA SAWICKA

          1.  

          członek

          DOROTA PAWIŁAN

          1.  

          członek

          RENATA SZCZEPANIAK

          1.  

          członek

          NATALIA POLEWACZ

          1.  

          członek

          KATARZYNA ŁAPIŃSKA

           

          KOMISJA REWIZYJNA RADY RODZICÓW

           

          1.  

          Przewodniczący

          Małgorzata Kiślak-Gagdzis

          1.  

          Członek

          Karolina Jasińska

          1.  

          Członek

          Dominika Piekarska

           

          Szkoła Podstawowa w Bożem

          Skład oddziałowych rad rodziców - „trójek klasowych”

          w r. szk. 2019/2020

           

          Lp.

          Klasa

          Funkcja

          Członek

          1

          OP

          3-4latki

          przewodnicz.

          RENATA SZCZEPANIAK

          2

          z-pca

          ROBERT JURCZYK

          3

          skarbnik

          ALEKSANDRA KRYSIAK

          4

          OP

          5-6latki

          przewodnicz.

          IZABELA DOBROWOLSKA

          5

          z-pca

          KAMILA SZCZEPANIAK

          6

          skarbnik

          KINGA SZULC

          7

          1

          przewodnicz.

          NATALIA POLEWACZ

          8

          z-pca

          ANNA TAFEL

          9

          skarbnik

          MARTA KALINOWSKA

          10

          2

          przewodnicz.

          MAŁGORZATA KIŚLAK-GAGDZIS

           

          z-pca

          NATALIA POLEWACZ

           

          skarbnik

          KATARZYNA ŁAPIŃSKA

          11

          3

          przewodnicz.

          KAROLINA JASIŃSKA

          12

          z-pca

          MARTA TUMAS

           

          skarbnik

          NATALIA POLEWACZ

          13

          4

          przewodnicz.

          DOROTA PAWIŁAN

          14

          z-pca

          MONIKA BIERCEWICZ

          15

          skarbnik

          ANNA JAROSZYŃSKA-WOLFRAM

           

          5

          przewodnicz.

          KATARZYNA ŁAPIŃSKA

           

          z-pca

          IZABELA DOBROWOLSKA

          16

          skarbnik

          MARTA SEKLECKA

          17

          6

          przewodnicz.

          SYLWIA SAWICKA

          18

          z-pca

          TOMASZ MIKŁASZ

          19

          skarbnik

          KATARZYNA OBOLEWICZ

          20

          7

          przewodnicz.

          DOMINIKA PIEKARSKA

          21

          z-pca

          MONIKA KLECHOWSKA

          22

          skarbnik

          SYLWESTER CWYNAR

          23

          8

          przewodnicz.

          JOANNA OSTASZEWSKA

          24

          z-pca

          JANINA MAKUSZEK

          25

          skarbnik

          JUSTYNA SZCZEPANIAK

          26

          Skarbnik RR

          DANUTA BIERCEWICZ