Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018 Program Edukacyjny „Ratujemy i Uczymy Ratować" Bierzemy udział w rekordzie Sprzątanie Świata FESTIWAL NAUKI Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia Wycieczka do Zagrody Edukacyjnej PATATAJ Ognisko integracyjne Szkolne obchody Dnia Chłopaka Pasowanie na ucznia , Święto KEN

Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018

W dniu 3 września uroczystym apelem rozpoczęliśmy

Nowy Rok Szkolny 2018/2019.

Na uroczystości rozpoczęcia roku szkolnego zgromadzili się uczniowie, nauczyciele i rodzice. Rozpoczęła się ona okolicznościowym przemówieniem pani dyrektor Grażyny Sasim . Szczególnie ciepło przywitani zostali uczniowie klas pierwszych i dzieci z odziałów przedszkolnych. Po uroczystości ogólnej nastąpiły pierwsze powakacyjne spotkania z wychowawcami w klasach.

Ten nowy rok szkolny stawia przed całą społecznością szkolną także nowe wyzwania. Dołożymy wszelkich starań, by stworzyć w szkole przyjazny klimat, rozwijać w naszych uczniach ducha koleżeństwa i wzajemnego szacunku, kształcić młode umysły, a w sercach rozwijać i pogłębiać uczucia patriotyczne. Pragniemy wykształcić i wychować ludzi mądrych, szlachetnych, uczciwych, „otwartych na świat, ale kochających swój dom i rodzinny kraj”.

W nowym roku szkolnym życzymy Uczniom oraz Nauczycielom i Rodzicom wielu sukcesów i satysfakcji.