Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019 Program Edukacyjny „Ratujemy i Uczymy Ratować" Bierzemy udział w rekordzie Sprzątanie Świata FESTIWAL NAUKI Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia Wycieczka do Zagrody Edukacyjnej PATATAJ Ognisko integracyjne Szkolne obchody Dnia Chłopaka Pasowanie na ucznia , Święto KEN BohaterON - w naszej szkole Elektośmieci BICIE REKORDU BohaterON - w naszej szkole Elektrośmieci Porządkujemy groby Śniadanie daje moc - akcja ogólnopolska Akcja " Rekord dla Niepodległej" Drużyna harcerska DĄB PAMIĘCI Mikołajki w szkole

Z życia szkoły

Ognisko integracyjne

Ognisko integracyjneg klas VI-VII w Gronowie

 

            W dniu 21 września 2018r. wychowawca klasy VI i VII zorganizował w wspólnie z rodzicami p. Adą Więcko i Anna Jurgiel ognisko klasowe w Gronowie.

Trzygodzinne spotkanie odbyło się w gorący, słoneczny piątek z udziałem 20 uczniów. Celem jego była integracja zespołu klasowego oraz wspólny relaks na świeżym powietrzu. W czasie spotkania wychowawca przygotował dla uczniów zabawy zespołowe: ,,kartka ramię w ramię’, ,,kto pierwszy przyniesie”, ,,kijki”. Szczególnie uczniom spodobała się gra w rugby, którą zainicjował Mateusz. Rodzice zadbali o pełne brzuchy dzieci. Wszystkim smakowały kiełbaski z ogniska oraz gofry z truskawkami, które upiekła babcia Szymona. Spotkanie upłynęło pod znakiem wspaniałej zabawy i koleżeńskiej atmosfery.

                             

Kontakt

  • SZKOŁA PODSTAWOWA W BOŻEM
    BOŻE 18
    11-700 MRĄGOWO
  • Tel:897423292
    Fax: 897423292