Ognisko integracyjne

Ognisko integracyjneg klas VI-VII w Gronowie

W dniu 21 września 2018r. wychowawca klasy VI i VII zorganizował w wspólnie z rodzicami p. Adą Więcko i Anna Jurgiel ognisko klasowe w Gronowie.

Trzygodzinne spotkanie odbyło się w gorący, słoneczny piątek z udziałem 20 uczniów. Celem jego była integracja zespołu klasowego oraz wspólny relaks na świeżym powietrzu. W czasie spotkania wychowawca przygotował dla uczniów zabawy zespołowe: ,,kartka ramię w ramię’, ,,kto pierwszy przyniesie”, ,,kijki”. Szczególnie uczniom spodobała się gra w rugby, którą zainicjował Mateusz. Rodzice zadbali o pełne brzuchy dzieci. Wszystkim smakowały kiełbaski z ogniska oraz gofry z truskawkami, które upiekła babcia Szymona. Spotkanie upłynęło pod znakiem wspaniałej zabawy i koleżeńskiej atmosfery.