1% podatku dla szkoły w Bożem

Szanowni Państwo!

W imieniu uczniów, rodziców, nauczycieli oraz Dyrekcji szkoły zwracamy się do Państwa z serdeczną prośbą przekazania 1% podatku na rzecz naszej szkoły.

Dzięki współpracy z Fundacją Studencką „Młodzi Młodym”, która jest organizatorem akcji „1% dla naszej szkoły” oraz życzliwości ze strony Państwa, ludzi dobrej woli, którym los wiejskich szkół nie jest obojętny, możliwe jest pozyskanie środków finansowych na poprawę funkcjonowania naszej małej placówki oświatowej.
Jeden procent - to niewiele. Jednak pomnożony przez wielu podatników daje dość poważne kwoty wspomagające pracę szkoły.

Pozyskane środki, decyzją Rady Rodziców oraz Dyrekcji Szkoły, mogą zostać przeznaczone na zakup pomocy multimedialnych, książek do biblioteki szkolnej, zestawu mikrofonów bezprzewodowych, przenośnego nagłośnienia, pomocy do pracowni przyrodniczej, chemicznej, fizycznej, geograficznej oraz pomocy do zajęć technicznych.

Chcąc przekazać 1% podatku na rzecz Szkoły Podstawowej w Bożem za pośrednictwem fundacji należy w formularzu zeznania podatkowego wpisać:

Numer KRS:                   0000270261
Wnioskowana kwota:      wartość możliwego odpisu
Wyrażam zgodę:             zaznaczyć lub nie zgodę na przekazanie danych osobowych OPP
Cel szczegółowy:            SP Boże 8499

Pieniądze – 1% podatku należnego – na konto wybranej organizacji przekaże Urząd Skarbowy w terminie do 3 miesięcy. Z wyliczonej kwoty potrącone zostaną koszty przelewu.

Mamy nadzieję, że nasza prośba o przekazanie 1% podatku na rzecz dzieci z naszej szkoły spotka się ze zrozumieniem z Państwa strony.