KONKURSY POZASZKOLNE

I Wojewdzki Festiwal Pieśni Patriotycznej "Z pieśnią przez wieki" w Mrągowie

Dnia 24 listopada 2019 r. odbył sę I Wojewdzki Festiwal Pieśni Patriotycznej "Z pieśnią przez wieki" organizowany pod patronatem Burmistrz miasta Mrągowo przez Młodzieżowy Dom Kultury w Mrągowie. Gala odbyła się w Centrum Kultury i Turystyki w Mrągowie.  Udział wzieło 56 uczestników z takich miejscowości jak: Szczytno, Biskupiec, Kętrzyn, Warpuny, Mikołajki, Mrągowo, Kosewo, Węgorzewo, Marcinkowo, Sorkwity, Jedwabno, Olsztyn, Kałęczyn, Słupy, Bartoszyce, Boże, Szestno.

Naszą Szkołę godnie reprezentowały : Julia Topa z klasy 7 oraz Maja Mikłasz z kasy 5.

Brawo dziewczyny!!!!!!

SPRAWOZDANIE Z POWIATOWEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO

pt. „ GRZYBOBRANIE ”

15 października  2018 r. rozstrzygnięto  konkurs plastyczny pt. „Grzybobranie” dla klas 0- III na szczeblu szkolnym. Wpłynęło 15 prac, które  były wykonane techniką collage. Dzieci wykonywały prace pod kierunkiem p. E. Kusiek (oddział przedszkolny) oraz p. I.Rostkowskiej ( uczniowie klas I –III) Uczniowie w swoich pracach wykorzystali materiały przyrodnicze. Najlepsze z nich zostały  zakwalifikowane do II etapu i wysłane do Nadleśnictwa w Mrągowie. Wszystkie prace  były pomysłowe i estetycznie wykonane.

Komisja w składzie:

• A. Wirtt– przewodnicząca
  • I. Rostkowska – członek

do etapu na szczeblu powiatowym zakwalifikowała prace następujących dzieci:

• Aleksander Patora - kl. I
  • Julia  Kalinowska - kl. I
  • Kacper Krukowski – kl. „ 0”
  • Nadia Kalinowska – kl. „ 0”
  • Lena Kalinowska – kl. „ 0”

24.10.2018r. Nadleśnictwo w Mrągowie ogłosiło wyniki konkursu plastycznego, z którego wynika , że Julia Kalinowska zajęła II miejsce w kategorii klas I – III. Uczennica przygotowała pracę pod kierunkiem p. Iwony Rostkowskiej. 13.11.2018r odbędzie się uroczyste wręczenie nagród laureatom.