• KADRA PEDAGOGICZNA

        • Szkoła    Podstawowa    w  Bożem

          Kadra pedagogiczna - rok szkolny 2019/2020

           

          1 Dyrektor, 18 nauczycieli

          Lp

          Imię i nazwisko nauczyciela

          Wychowawstwo

          Przedmioty

          Zajęcia dodatkowe

          1.  

          Grażyna Sasim

           

          dyrektor

           

          1.  

          SEBASTIAN BARANOWSKI

           

          Edukacja dla bezpieczeństwa kl. VIII

           

          1.  

          ANGELIKA DZIKOWSKA

          Kl. IV

          Świetlica

          Pedagog

          Zaj. z wychowawcą kl. IV

           

          1.  

          GAJO

          WIESŁAWA

          KL. II

          Edukacja wczesnoszkolna

          kl. II 

          kl. I-  zaj. komputerowe

          kl. III - zaj. komputerowe

          kl. III – muzyka

          kl. III – plastyka

          Wych. fiz.

          kl. II-III 

          Koło językowe „Czytam z klasą” 

          kl. II-III

          1.  

          SYLWIA JĘDRZKIEWICZ

          KL. V

          Matematyka

          kl.  IV -  VIII

          Fizyka

          kl. VII-VIII

          Zaj. z wychowawcą

          kl. V

          Zaj. dyd.-wyrównawcze z matematyki

          kl. IV-VIII

           

          Koło matematyczne – kl. VII-VIII

           

          1.  

          KOWALCZYK WIOLETTA

          KL. VIII

          Język angielski

          Oddział przedszkolny 3-4 l

          Oddz. przedszk. 5-6 l

          kl. I – VIII

          Przyroda 

          Kl. IV

          Biologia

          kl. VI – VIII

          Zajęcia z wychowawcą    kl. VIII

           

           

          1.  

          KOWALEWSKA MAGDALENA

          OP. 3-4 latki

          Oddz. przedszkolny 3- 4 latki

           

           

          1.  

          KOZIEŁŁO

          KRZYSZTOF

           

          Wychowanie fizyczne

          kl. IV-VIII

          kołoszachowe  kl. I-V

           

          gimnastykakorekcyjna  kl. I-IV

          1.  

          KOZŁOWSKA

          MARIANNA

          KL. VI

          Język polski

          Kl. IV – VI

          Zajęcia z wychowawcą kl. VI

          Biblioteka

          Świetlica

          zaj. dyd.-wyr. z j. pol. kl. IV-VI

           

          1.  

          KRUPA MARLENA

           

          Język niemiecki

          kl. VII – VIII

          świetlica – 3 g.

          koło j. niem. – kl. VIII

           

          1.  

          KUSIEK ELŻBIETA

          KL. „0”

          Oddział przedszk. 5-6 l.

           

           

          Zajęcia logopedyczne:

          oddz. przedszk.

          kl. I-IV,

          kl. V-VI

          Indywidualne zaj. logop.

          kl.  VIII 

          1.  

          LISEK DANIELA

          OP. 3-4 latki

          Oddz. przedszkolny 3- 4 latki

           

           

          1.  

          ŁUKASZEWSKA ANNA

           

          Geografia

          kl. V – VIII

          Historia

          kl. VII – VIII

           

          1.  

          PERTEK IWONA

           

          J. polski

          Kl. VII – VIII

          Koło językowe kl. VII-VIII

           

          1.  

          ROSTKOWSKA

          IWONA

          KL. III

          Historia

          kl. IV – VI

          Wiedza o społeczeństwie

          Kl. VIII.

          Plastyka

          kl.  IV-VII

          Muzyka

          kl.  IV-VII

          Edukacja wczesnoszkolna

          kl. III

          Indyw. zajęcia rewalidacyjne  kl. VIII

           

          1.  

          STERNICKA ALINA

           

          Religia

          oddz. przedszk. 5-6 l., kl. I – VIII

          Gimnastykakorekcyjna  kl. V-VIII

           

          1.  

          TCHORZEWSKA – SZYMKÓW ANNA

           

          Biologia

          kl. V

          Chemia

          kl. VII – VIII

          Koło chemiczne   kl. VI-VIII 

           

          1.  

          SZYMKÓW

          ARKADIUSZ

          KL. VII

          Informatyka

          kl. IV – VIII

          Technika

          kl. IV -VI

          Zaj. z wychowawcą -kl. VII –

          1 g.

          Kołoszachowe   kl. VI – VIII 

           

          1.  

          WIRTT ANNA

          KL. I

          Edukacja wczesnoszkolna

          kl. I

          Zaj. korekcyjno-kompensacyjne

           

           

          Indyw. zajęcia rewalidacyjne  kl. III

          Indyw. zajęcia rewalidacyjne  kl. VI

          Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze kl. I-III

          Trening umiejętności społecznych  kl. VI

           Świetlica szkolna:                                                                           Biblioteka – M. Kozłowska

          1. Angelika Dzikowska
          2. Marlena Krupa
          3. Marianna Kozłowska