Szkolne obchody Dnia Chłopaka

28-10-2018r.

W dniu 28 września 2018r. obchodziliśmy w szkole Dzień Chłopaka. Tego dnia na każdego chłopca w naszej szkole czekała słodka niespodzianka od Samorządu Uczniowskiego w postaci własnoręcznie zrobionych, czekoladowych babeczek. Dodatkowa niespodzianka była również przygotowana od dziewczyn w klasie. Po południu, w godz. 16.30 – 19.00, odbyła się szkolna dyskoteka, na której dziewczyny przygotowały quiz dla chłopców oraz  konkursy taneczne. Opiekunkami w czasie zabawy były panie Wioletta Kowalczyk i Marianna Kozłowska. Wszyscy bawili się znakomicie.

Opracowała:

Wioletta Kowalczyk